vova_comment: (Default)
[personal profile] vova_comment
Оце пройшли вибори і повертаюсь до коментування. По мірі-можливості звичайно. З часом як завжди проблеми.
Кілька слів хочеться сказати по виборах.
1. НФ очікувано, якщо було б ще зо 2 тижні то б і більше набрали.
2. БПП - не хоче вчитись на своїх помилках. Ми ж ніби по-новому, а махінації в день тиші по-старому. І оті всі договорняки боком мали вилізти. Ну люди не сильно, але ж змінились, потрібно враховувати.
3. Самопоміч - не очікував, більшість зі списку мені не відомі люди. Потрібно виправдовувати довіру людей.
4. ОБ - таке враження що люди вирішили подивитись, як комбати будуть пиздити це сміття. Добре було б щоб вони жили на одну зарплату.
Це показує, що вати в нас ще багато. Тут також можна дивитись де будуть можливі осередки займання.
5. "Скотиняка" - ну люблять в нас люди байки і шоу. Хоч не все так і погано. Не виключаю, що до кінця строку партія розбіжиться хто до пороха і НФ, а хто в ОБ. Там контингент різний є. І дуже сумніваюсь, що "бойовий підарас" є авторитетом для них. Він лиш засіб, який буде використаний.
6. Мамка. Злилася, на старій бразі ще заграла раз, якщо не зміниться то це востаннє. Чесно людям надоїла, реально відстала від подій за час відсидки.
7. Свобода - шкода буде якщо не пройдуть, все ж таки дисциплінована партія, завжди всі як один голосували, майдан відбули від і до. Багато піару, який їх і погубив. Сільська наглість і бикуватість в багатьох моментах, гопота. Самі собі нашкодили, розслабились. І почали на постах міністрів займатись дерибаном. В міністра сільського господарства з'явився автомобіль за 400 штук. Дорвались до коритця, це погано. Хоча вони були проукраїнські. Чому були? Думаю за правильної роботи вони ще потраплять в раду. Зроблять роботу над помилками, почистять конюшні від Фаріонів і Мірошниченків і все в них вийде. Вони мають багато молоді, та хороших людей на низах.
8. Комуняки отримали те що мали. Не буде петюні, тай добре. Відколовся їхній електорат + їхні шури-мури з сепаратистами зробили свою справу.
9. Тігіпко думаю перегорнута сторінка в історії України. Може воно й н а краще? Купити будинок на березі моря ?!
10. Унилое гавно. От багато жалію, що полковнік не пройшов, не стільки його як ДемАлянс. Вибачте, але я не розумію чому вони мали пройти? От я ніби активний користувач фб, читаю багатьох, хто ж в тому ДемАлянсі слухом не чув. Ви хочете щоб якась бабка в селі про них чула, голосувала? Так потрібно було щось писати про них. А не як Наєм після виборів:"Из всех молодых политиков более всего депутатского мандата достоин Vasyl Gatsko. Это мое твердое убеждение. И я буду очень сожалеть, если его не будет с нами в сессионном зале. Вася, как бы ни сложились в дальнейшем наши дороги, ты можешь на меня рассчитывать." Тіпа, ти ще молодий встигнеш.
До виборів таке писати потрібно. Все закономірно.
11. ПС- тут також все логічно. Мало кому відома партія і її члени. Аудиторія фб складає дуже малу частину виборців, це не є показник. Хоча в них все ще по переду. В раду пройшло кілька хороших спікерів, які можуть вивести партію на новий рівень. А за заслуги в нас люди чомусь не голосують Свобода-майдан, ПС- майдан, аеропорт, поки лиш за гроші.
From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Profile

vova_comment: (Default)
vova_comment

June 2016

S M T W T F S
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829 30  

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags